Walizki podróżne - Najmodniejsze modele na rok 2022

Walizka podróżna duża czy mała, zawsze towarzyszy Ci w mniejszych i większych wyprawach turystycznych lub biznesowych. Możesz do niej zapakować wszystko, czego potrzebujesz i wyruszyć ku nowym wyzwaniom i nowym przygodom. Zobacz, jakie modele są modne w 2022 roku, aby zawsze pozostawać na czasie. Moda sięga przecież do najdalszych zakątków świata.

 

Sklep McKlein oferuje szeroki wybór walizek

Duża walizka podróżna na kółkach - wygoda i elegancja

Od dawna już duże walizki podróżne nie stanowią problemu w podróży. Dodanie do nich kół pozwoliło przede wszystkim na większą swobodę i wygodę użytkowania. W 2022 roku królują walizki duże, na kółkach, w różnych barwach i w różnych stylach. W związku z tym łatwo jest znaleźć coś dopasowanego do własnych potrzeb i stylu.  Dzięki temu dotrzemy wszędzie bez wysiłku i jeszcze podkreślimy swój niepowtarzalny charakter.

Duże walizki podróżne - modele na 2022

Walizka duża 4 kółka Thule Crossover 2


Walizka duża 4 kółka Thule Crossover 2 to świetny wybór dla ceniących sobie elegancję i klastyczny styl, ale jednocześnie funkcjonalność i wygodę. Wiele kieszeni, które czasem jednocześnie pełnią rolę pasów przytrzymujących zapakowane przedmioty to komfort pakowania. Później łatwo wszystko odnaleźć. W związku z tym towarzysze podróży docenią Twoje zorganizowanie i uporządkowanie. Świetne technicznie koła ułatwią poruszanie się, a jednocześnie nie zabierają miejsca w samej walizce dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym. Elegancki kolor, świetnej jakości materiały i jakość wykonania. A dla ceniących sobie bezpieczeństwo zawartości walizka podróżna ma szyfrowany zamek TSA oraz teleskopowy uchwyt V-tubing dla większego komfortu użytkowania.

Walizka podróżna duża Saxoline Mosaic Culture L

Inny styl - dla odważnych to walizka podróżna duża Saxoline Mosaic Culture L. Niepowtarzalne wzory, cała feeria barw i świetnej jakości materiały. To walizka dla chcących się wyróżnić. Oni z pewnością odważnie sięgną do tych odważnych kolorów, w których można wybrać coś pasującego do charakteru podróżnika. Mimo że walizka sprawia wrażenie pancernej, jest lekka i dzięki obrotowym kołom - bardzo funkcjonalna.

Duża walizka podróżna na kółkach Thule Chasm Wheeled Duffel

Zupełnie inny styl ma duża walizka podróżna na kółkach Thule Chasm Wheeled Duffel. To świetny wybór dla osób lubiących styl sportowy, ale nadal chcących być na czasie. Wodoodporny brezent pokrywający te walizki podróżne to dobry wybór dla ludzi aktywnych i lubiących wyzwania. Tylny panel odlany z poliwęglanu z pewnością chroni zawartość torby i jest najlepszym wyborem dostępnym na rynku. Wygodne uchwyty, ergonomiczny kształt i dobra jakość materiałów to dobry produkt na długie lata.  A dzięki kilku kieszeniom pozwala zachować porządek w przechowywanych bagażach.

Walizki podróżne National Geografic

Dla ceniących sobie nowoczesność i zaskakujący efekt polecamy godne zainteresowania walizki podróżne duże National Geografic Lodge w kolorze srebrnym. Kosmiczne rozwiązanie na 2022 rok to aluminiowy stelaż, szyfrowy zamek TSA i oczywiście wygodne koła, które są priorytetem w nowoczesnych rozwiązaniach dla podróżników.

Dobra i modna walizka to gwarancja spokojnej podróży bez obaw o bagaż i styl

Duże walizki podróżne są nie tylko funkcjonalne, ale też modne i świetnie wykonane. W 2021 każdy znajdzie coś idealnego dla siebie.  Dla sportowca, dla szalonej i odważnej kobiety, dla klasycznego VIPa i nowoczesnego biznesmena ceniącego oryginalność. Także w podróży można podkreślić swój charakter, a przy tym mieć bezpieczny bagaż, komfort przemieszczania się i niewymuszoną elegancję. Warto być modnym nie tracąc na jakości i funkcjonalności. Warto zakupić walizkę w sklepie McKlein!

Duże walizki w różnych kolorach znajdziesz w sklepie McKlein

Autor

Paulina Nawrocka

Redakcja torbypodrozne.edu.pl